Network Marketing ( Çok Katlı Pazarlama, MLM ), temsilcilerin (üyelerin) belirli kurallar çerçevesinde  kazanç elde edebildiği bayilik distribütör gibi yapıların arada olmadığımı üreticilerin son kullanıcılara  satış yaptığı doğrudan satış türüdür.

Temel olarak iki yapıda kazanç elde edilmektedir.

Birincisi Network marketing sektöründe faaliyet gösteren firmaların üyelerinin (temsilcileri, danışmanları, distribütörleri) kişisel veya ekip olarak yaptıkları satışlardan belirli kurallarla elde ettikleri (gelir) kazançtır.

İkincisi ise ekibin büyütülmesine yönelik kariyer primleri, satışların hızlandırılması için düzenlenen kampanyalardan elde edilen bonus kazançlar ile edilen kazançtır.

Network marketing sistemi ile kişiler, kendi bağımsız işini kurabilir ve bunu geliştirebilirler.

Uzun yıllardır direkt pazarlama konusunda kazanmış olduğumuz tecrübelerimizi ve firmaların ihtiyacı olan bilgileri değerlendirerek hassas raporlar alınabilen Müşteri, Temsilci, Yönetici ve Şirketleri tam olarak birbirine entegre eden web tabanlı yazılımımızı geliştirdik.

Networking, Network Marketing, MLM,  Çok Katlı Pazarlama veya Doğrudan Satış  şeklinde adlandırılan firmalar açısından  Network Marketing Yazılımının kazanç oranlarını doğru şekilde dağıtması, üye hiyerarşisini  yani ağaç yapısını düzgün saklaması, satışların analiz edilebilmesi, stok takibi, üyelerle rahat iletişim kurulabilmesi  gibi bir çok konu hayati önem taşımaktadır.

Web Çözüm Evi Network Marketing Yazılımı esnek veri tabanı, güncel uygulamalara açık geliştirilebilir yapısı ile sektördeki profesyonel tek çözüm örneğidir.

Mevcut yapıların haricindeki ihtiyaçlarınız firmanız için revize edilip hızlıca  ihtiyaç duyduğunuz yazılıma sahip tüm modülleri oturmuş bir Network Marketing Yazılımını Sizin işletmenize entegre edebiliriz.

Web tabanlı doğrudan satış sistemi olan Çok Katlı Pazarlama Yazılımı çözümü ürünümüz profesyonel yazılım, grafik ve medya danışmanlarımızın desteği ile bu sektöre girmek isteyenlere veya sektörde olanlar için vazgeçilemez çözümler sunmaktadır.

 

Her Geçen Gün Farklı Modüllerle Zenginleştirilen Yazılımdaki Uygulamalar 

Firma, Sistem ve Ürün Tanıtım Sitesi
Online Canlı Destek Sistemi
Beni Ara Modülü
Üyelik Başvurusu
Dijital Katalog

Fiyatsız Ürün Tanıtım
İçerik Kontrolü
(Video, Animasyon, Foto Galeri Vs. Multimedya Eklenebilir)
Kredi Kartı Entegrasyonu
Cari Alacaktan Ödeme
Her Ürüne Yorum Yazabilme
Her Ürün Sosyal Medya Ortamında Paylaşıp Tavsiye Edebilme
Üyeler Sisteme Girdiğinde Herşey Gözleri Önünde:
–  Alt Üyelerim, Alt Üye Satışları, Aktif Alt Üyelerim, Alt Üyelerle İletişim Modülleri (Sms, Email, Mesaj) Yansıyan Primler, Kademe Ciroları, Siparişlerim, Faturalarım,  gibi tüm modüllerle üyelerinizin tüm ihtiyaçları kendi sayfalarında.
Yönetici Üyeleriniz Sisteme Girdiğinde
-Tüm Üyeler ve Satışları, Bölgelere Göre Satış Raporları, Üye Performansları gibi raporlarla üyelerinizin durumunu kontrol edip satışlarını arttırabilir. Ekip çoğaltması konusunda yardımcı olabilir. Ev toplantıları organize edip tanıtım gerçekleştirebilir.
Sistemin yönetim tarafı tamamen esnek. İhtayacınıza yönelik istediğiniz modül eklenebilir. Mevcut modüller;
–  İçerik Yönetim
–  E-Bülten  (Toplu Mail Listesi, Duyuru Bültenleri, Gönderim Raporları)
–  Üye Duyuru Yönetimi  ( Kampanya, İlan, Önemli Mesaj )
–  Banka ve Kredi Kartları
–  Grup, Kategori, Marka, Özellik Tanımları
–  Toplu Ürün Bilgi Güncelleme (Maliyet, Üye Alış Fiyatı, Üye Satış Fiyatı, Grup, Kategori, İsim, İndirim Vs. )
–  Çalışan Tanımlama ve Yetkilendirme
–  Ürünler ( Ürün Girişi, Sınırsız Özellik Tanımlama (Renk, Beden, Koli vs.), Maliyet, Ürün Alış, Ürün Satış, Açıklamalar (İçerik, Yazı, Resim, Video, Animasyon vs.. ), Sınırsız Ürün Fotoğrafı, Çok Satılan Ürün, Tavsiye Edilen Ürün, Kampanyalı Ürün özellikleri, Aktif/Pasif Ayarı, vs….  )
–  Sipariş Takip
–  İade Takip
–  Tahsilat Takibi
–  Kargo Takibi
–  Masraf Takibi
–  Üye Yönetimi (Aktif/Pasif, Bilgiler, Adres/Fatura Tanımları (Birden Fazla Teslimat Adresi Tanımlanabilir), Sistem Giriş Çıkış Saatleri ve IPleri, Siparişler, Cari Hareketler, Tahsilat Girişi, Prim Ödemesi Girişleri, Stopaj Ayarı, Prim Hareketleri, Açık Hesap Takip, Yönetici Atama, Duyuru Bilgi Takibi, Vs.. )
–  Yönetici Takip
–  Tanımlamalar (İl, ilçe, Bölge, Prim Sistemi, Kargo Limitleri, Aktiflik Limitleri, Aktiflik Primleri, Vs…)
–  Öneri Formları
–  Bildirim Formları
–  İletişim Formları
–  Arama Talepleri
–  Yönetici Başvuruları
–  Kasa Raporu
–  Prim Raporu
–  Cari Haraket Raporu
–  Devir İşlemleri
–  Sipariş Raporları
–  Açık Hesap Raporu
–  Bölgesel Raporlar